Jak vybrat tu správnou masáž?

Masáže se vyplatí podstupovat pravidelně. Ne proto, že je to dnes moderní, ale že je to prospěšný a kýžený relax. V současné době máme problém se zastavit a stres nás velmi často zaplavuje od konečků vlasů až ke konečkům prstů na nohou. A jelikož může mít skutečně negativní dopad na naše zdraví, je důležité povolovat namožené svaly a vyplavit pravidelnými masážemi nahromaděné napětí. Jenže jak vybrat tu pravou masáž pro nás?

Thajské masáže pro bolavá záda

Pokud vás bolí záda z jakéhokoli důvodu (může to být z práce, také z nekvalitní matrace nebo jiného), trefou do černého jsou thajské masáže, která jsou ideální pro bolavá záda. Jsou založeny na prastarých prověřených technikách, kdy se pracuje s energetickými drahami těla a také tlakovými body. V rámci thajské masáže dojde k protažení celého těla a ve výsledku nás nebude bolet vůbec nic.

Jelikož se pracuje se zmiňovanými energickými drahami těla, po masáži odejdete doslova nabití energií.

Zajímavost: Masáž v těhotenství a kdy je to vhodné?

Klasické masáže pro naše klouby

Jestliže neustále namáháte pohybový aparát, ideální pro vás budou klasické masáže, které se právě na něj zaměřují. Jejich úkolem je prospět hlavně kloubům a celému pohybovému aparátu. Celkově při nich dochází k protažení zkrácených svalů a také k doplnění energie.

Jinými slovy jsou klasické masáže vhodné pro ty, kdo touží po celkové regeneraci těla a zvolnění ztuhlých svalů.

Lymfatické masáže pro úlevu od těžkých nohou

Trendem posledních let jsou takzvané lymfatické masáže, které jsou velmi oblíbené hlavně u žen. Umí totiž také zpevnit pokožku a zbavit tak celulitidy, která dělá vrásky na čele mnoha ženám. Pokud se na lymfatické masáže však podíváme z toho zdravotního hlediska, řekneme, že nabízí skvělou úlevu od pocitu těžkých nohou a také od otoků.

Dárkový poukaz na masáže a wellness nakoupíte zde:

https://www.wellnessdarky.cz/darkove-poukazy-pro/