Jak dlouho být ve vířivce?

Plánujete si pořídit vířivku? Tato oblíbená verze odpočinku patří ke stále více probíraným tématům v nejedné domácnosti. Je to takové pomyslné privátní wellness, které si můžete pořídit domů. Ať už ale tíhnete ke koupi nové vířivky, nebo přemýšlíte o tom, že byste zajeli na víkend do wellness centra, v každém případě se informujte o tom, jak dlouho ve vířivce vlastně můžete být. I pobyt zde je omezený.

Jaký je masážní cyklus?

To, kolik času ve vířivce strávíte, je velmi individuální záležitost. Zatímco někdy je zde možné být pár minut, jindy se doba pobytu může prodloužit i na hodinu a více. Co vám může hodně napovědět je masážní cyklus. Běžný cyklus trvá zhruba 30 minut, ale závisí to opravdu na konkrétním typu vířivky.

CHCETE TUTO VÍŘIVKU JEN PRO SEBE?

privátní vířivka pro dva v Praze


Vaše pocity nelžou

Kromě masážních cyklů se můžete orientovat podle pocitů, které ve vířivce budete mít. Přijde vám, že pobýt zde třicet minut bylo velmi málo a že jste si prakticky neodpočinuli? Dejte si „nášup”! Jen si dejte pozor na přehřátí organismu. Voda se už během jednoho masážního cyklu velice přehřívá, a tak ať není ani vaše v takovém módu.

Jak poznáte, že je váš organismus přehřátý? Kupříkladu se vám začne motat hlava, je vám nepříjemná teplota a obecně je vám nepříjemné prakticky cokoliv. V takových případech koupel raději přerušte.

Je to o vašem pocitu příjemnosti

Jen sami můžete vědět, jak vypadá maximální relaxace pro vás. Proto na základě svých osobních požadavků nastavte vířivku tak, jak vám samotným vyhovuje. Ve vířivce nakonec můžete být, jak dlouho chcete, pokud tomu přizpůsobíte teplotu vody.

Mnohé modely mají individuální ovládání, díky kterému si můžete vždycky zvolit konkrétní masážní cyklus i jeho intenzitu, respektive intenzitu jednotlivých trysek.